Image is not available
Image is not available
Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

מחוז מרכז

תאריך

ישוב

סוג האירוע

כתובת האירוע

שעת התחלה 

שעת סיום

הערות

30.4.18

אודים+תל יצחק

יום ספורט לגני אודים+תל יצחק

תל יצחק

9:00

12:00

 

1.5.18

רשפון+גליל ים

יום ספורט לגני רשפון וגליל ים

גליל ים

9:00

12:00

 

2.5.18

געש+יקום

יום ספורט לגני געש ויקום

געש

9:00

12:00

 

3.5.18

בני ציון+בצרה

יום ספורט לגני בני ציון ובצרה

בצרה

9:00

12:00

 

25.4.18

כפר נטר-בית יהושע

יום ספורט לגני כפר נטר ובית יהושע

כפר נטר

9:00

12:00

 

29.4.18

שפיים

יום ספורט לגני שפיים

שפיים

9:00

12:00

 

27.4.18

חרוצים

פעילויות ספורט לגיל השלישי

הגפן 1 חרוצים

10:00

12:00

 

28.4.18

דרום השרון

צעדה/מרוץ

דרום השרון

7:00

14:00

 

30.4.18

דרום השרון

צעדת הגיל השלישי

דרום השרון

8:00

14:00

 

3.05.18

נתניה

אולימפיאדת הילדים

מכון וינגייט

12:00

18:00

 

4.04.18

נתניה

מרוץ חופים

חוף פולג

6:30

11:00

 

25.4.18

תל מונד

צעדה

תל מונד

8:30

12:00

 

24.4.18

תל מונד

ניווט ספורטיבי

קריית חינוך

17:00

19:00

 

28.4.18

הרצליה

מרוץ הרצליה ה-13 לזכרו של יוסי אבני

זינוק וסיום
מרחוב יוסף נבו 6 הרצליה
בסמוך לאיצטדיון העירוני

6:30

10:30

 

4-5.5.18

הרצליה

סטריטבול -נאפיס הרצליה

ספורטק הרצליה
רחוב יוסף נבו 18
הרצליה

שישי משעה 8:00
שבת משעה 8:00

שישי עד שעה 21:00
שבת עד שעה 20:30

 

26.4.18

כפר הס

יום ספורט לכיתות ג

 

9:00

13:00

 

29.4.18

חדרה

טורניר קט רגל בתי ספר

בי"ס אילן רמון וצפרירם

9:00

12:30

 

4.5.18

חדרה

מרוץ אופניים

פארק נחל חדרה

8:00

11:00

 

19.3.18

אור עקיבא

יום אור עקיבא בגולף

קיסריה

8:00

17:00

 

23.3.2018

אור עקיבא

תחרות טרמפולינה ארצית

אור עקיבא

8:00

16:00

 

11.5.2018

אור עקיבא

צעדה

אור עקיבא

8:00

15:00

 

27.04.2018

כפר-סבא

גמר אליפוטניס לבוגרים

מרכז הטניס כפר-סבא

9:00

13:00

 

01.05.2018

כפר-סבא

יום ספורט לגיל הרך

מרכז ספורט בר-לב

16:00

19:00

 

30.4.18

חריש

אירועי ספורט בקהילה

הגפן 78 חריש

9:30

11:00

גיל השלישי

30.4.18

חריש

אירועי ספורט בקהילה

הגפן 78 חריש

17:00

22:00

ילדים, נוער, מבוגרים

26.4.2018

קדימה צורן

יום שיא ישובי לכיתות ד-ו

דרך לב השרון 1

8:30

12:00

 

27.4.2018

קדימה צורן

מרוץ שדה

יער קדימה

12:00

16:00

 

27-28.4.2018

קדימה צורן

טורניר טניס

מגרשי טניס קדימה

12:00,   8:00

17:00,   13:00

 

28.4.2018

קדימה צורן

מאמאנט

היכל קדימה

18:00

22:30

 

29.4.2018

קדימה צורן

ג'יירו אופניים לנוער

בני דרור-קדימה

9:00

12:00

 

29.4.2018

קדימה צורן

הרצאה

מתנ"ס קדימה

19:00

20:30

 

29.4.2018

קדימה צורן

סדנת קפוארה, ג'ודו, משחקים של פעם

פארק בנה ביתך

17:00

20:00

 

29.4.2018

קדימה צורן

סדנת יוגה, טנ"ש, כדורסל

פארק רמת אמיר

17:00

20:00

 

30.4.2018

קדימה צורן

הרצאה

מתנ"ס צורן

19:00

20:30

 

1.5.2018

קדימה צורן

הרקדה, משחקים של פעם

פארק רמת אמיר

17:30

19:00

 

2.5.2018

קדימה צורן

סדנת דניס הישרדות, כדורעף, כדורשת

היכל קדימה, אולם הרצוג

17:00

20:00

 

28/04/18

כפר שמריהו

צעדה

הנוטע 4 כפר שמריהו

9:00

15:00

 

29.04.18

פרדס חנה כרכור

הליכה

נחל ברקן

17:30

19:00

 

01.05.18

פרדס חנה כרכור

טורניר כדורגל

בי"ס מעיינות

15:30

17:30

 

02.05.18

פרדס חנה כרכור

טורניר בדמינטון

ברקת 2

19:00

22:00

 

04.05.18

פרדס חנה כרכור

טורניר כדורשת

בי"ס מרחבים

9:30

11:30

 

1.5.18

פרדסיה

יום ספורט הורים ילדים בכדורגל

ברחבי היישוב

17:00

18:30

 

2.5.18

פרדסיה

יום ספורט הורים וילדים בכדורסל ובטניס

באולם הספורט ובמגרשי הטניס

17:00

18:30

 

24.4.18

זכרון יעקב

אופניים

פארק זכרון

16:00

19:00

האירוע טרם אושר סופית

27.4.18

זכרון יעקב

ניווט משפחות

רמת הנדיב

8:00

11:30

שת"פ בתי הספר

28.4.18

זכרון יעקב

זומבה

מתנ"ס זמארין

21:00

22:00

נשים

29.4.18

זכרון יעקב

שחמט

גן טיול

17:00

19:00

הדרכה ותחרות

30.4.18

זכרון יעקב

טניס שולחן

מכבי זכרון

17:00

20:00

תחרות

1.5.18

זכרון יעקב

ספורט נשים

מתנ"ס ישן

19:45

23:00

הרצאה, זומבה, מאמאנט

5.5.18

זכרון יעקב

ג'ירו

רחבי הישוב

צהרים

צהרים

 

04.05.18

צרופה

גביע המועצה ע"ש שווגר

צרופה

12:30

17:30

 

11.5.2018

עמיקם

הפנינג כדורשת

מגרש הדשא

16:00

18:00

 

27.4.18

פתח תקווה

הפנינג קטרגל בנות ה-ו

מגרשי מכבי פ"ת – פינשטיין 1

8:30

14:00

 

27.4.18

פתח תקווה

יום ספורט ובריאות ביה"ס יסודות

ביה"ס יסודות

8:00

10:00

 

30.4.18

פתח תקווה

פרויקט קרוב לבבות ביה"ס קורצ'אק והדר – יום ספורט לילדים עם צרכים מיוחדים

ביה"ס הדר /אולם עולמות-שולזינגר 10

8:00

13:00

 

1.5.18

פתח תקווה

הפנינג כדורסל בנים

פארק אבנת

8:30

14:00

 

2.5.18

פתח תקווה

הפנינג כדורסל בנות

פארק אבנת

8:30

14:00

 

4.5.18

פתח תקווה

צעדת פ"ת

ירקון

8:00

12:00

 

4.5.18

פתח תקווה

יום ספורט ובריאות ביה"ס אורנים

ביה"ס אורנים

8:00

10:00

 

27.4.18

אבן יהודה

אוטובוס מהלך

רחובות אבן יהודה

7:30

21:00

 

28.4.18

אבן יהודה

שבת כדורסל

רח השרון אבן יהודה

10:00

14:00

 

4.5.18

אבן יהודה

פעילות ג'ודו

הדר העם

14:00

20:00

 

4.5.18

אבן יהודה

טורניר חופים

רח השרון אבן יהודה

17:00

19:00

 

4.5.2018

אריאל

נשים עושות אקסטרים

פארק המנהיגות אריאל

8:00

14:00

 

27.4.18

יקנעם עלית

תחרות אזורית בהתעמלות אומנותית

אולם הספורט בשער הגיא יקנעם

13:00

17:00

 

27.4.18

יקנעם עלית

תחרות אזורית בג'ודו

אולם הספורט דהרי רח' אלונים 11

13:00

17:00

 

28.4.18

יקנעם עלית

פעילות ספורט בפארק  לילדים ומשפחות

פארק רבין יקנעם

10:00

11:30

 

29.4-4.5.18

יקנעם עלית

אליפות יקנעם הפתוחה בטניס

מרכז הטניס יקנעם

16:00

21:00

לאורך כל השבוע

30.4.18

יקנעם עלית

הפנינג ספורט ובריאות לכל המשפחה

מתחם G יקנעם

17:00

20:00

 

30.4.18

יקנעם עלית

טורניר קט רגל אבות בתי הספר

באיצטדיון העירוני ביקנעם

17:00

20:00

 

1.5.18

יקנעם עלית

הפנינג ותחרויות אופניים

מתחם הפאמפטראק ביקנעם

17:00

18:30

 

1.5.18

יקנעם עלית

טורניר כדורשת  אמהות בתי הספר

אולם הספורט בשער הגיא יקנעם

18:00

20:00

 

2.5.18

יקנעם עלית

סטריטבול משפחות

אולם הספורט בשער הגיא יקנעם

18:00

20:00

 

2.5.18

יקנעם עלית

טורניר פטאנק ע"ש אמנון שלס

מגרשי הפטאנק בפארק רבין

17:00

20:30

 

4.5.18

יקנעם עלית

תחרות שחיה אזורית

בריכת השחייה העירונית

13:30

17:00

 

29.4.2018

בנימינה גבעת עדה

טורניר כדורגל בנות

 

15:00

18:00

 
 

גבעת עדה

פעילות ביה"ס גבע

 

8:00

13:00

 

1.5.2018

בנימינה

פעילות ביה"ס הנדיב

 

8:00

13:00

 

25.4.2018

בנימינה גבעת עדה

סדנא הורים ילדים התעמלות

 

16:00

19:00

 

24.4.2018

בנימינה

טורניר נשים כדורשת

 

20:00

22:30

 

1.5.18

בנימינה גבעתת עדה

פעילות אורח חיים בריא אורט בנימינה

 

8:00

13:00

 

30.4.18

בנימינה

טורניר דו קיום

 

14:30

17:30

 

1.5.10

גבעת עדה

טורניר דו קיום

 

15:30

18:00

 

30.4.18

בנימינה

ביהס אמירים הרצאה בנושא ערכים וספורט

    

03.05.2018

מכמורת

יום ספורט

בית ספר רמות ים

8:30

13:00

 

29.04.2018

גח"א

טורניר כדורגל בתי ספר

גח"א

8:30

12:00

 

27.4.18

אליכין

פעילות לילדי הגנים

מרכז אליכין

8:00

9:00

 

29.4.18

אליכין

פעילות ספורטיבית לגיל הזהב

מרכז אליכין

11:00

12:00

 

1.5.18

אליכין

טורניר כדורסל לקבוצת פרחי ספורט

אמפי אליכין

16:30

17:30

 

1.5.18

אליכין

טורניר פטנק

מרכז אליכין

13:00

14:00