Image is not available
Image is not available
Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

מחוז צפון

תאריך

ישוב

סוג האירוע

כתובת האירוע

שעת התחלה 

שעת סיום

הערות

27.4.18

אכסאל

טורניר כדורגל

מגרש כדורגל

9:00

11:00

 

28.4.18

אכסאל

יום ספורט

ב"ס יסודי "ב"

8:00

12:30

 

29.4.18

אכסאל

ערב ספורט מועדון כדורגל לוותיקים + הרצאה לתזונה נכונה

מגרש אימונים סינטטי

19:00

21:00

 

30.4.18

אכסאל

יום ספורט ואתגרים

כאן כסלות

9:00

13:00

ב"ס חט"ב אלראזי

1.5.18

אכסאל

תחנות ספורט + ניווט+פיינטבול

כאן כסלות

9:00

16:00

יום פתוח למשפחות

2.5.18

אכסאל

יום ספורט ואתגרים

כאן כסלות

9:00

13:00

ב"ס חט"ב אלזהראוי

3.5.18

אכסאל

יום ספורט ואתגרים

כאן כסלות

9:00

13:00

ב"ס תיכון אכסאל

3.5.18

אכסאל

יום ספורט

ב"ס יסודי "א"

8:00

12:30

ב"ס יסודי "א"

4.5.18

אכסאל

הרצאה  סודות ההצלחה

מתנ"ס אכסאל

10:00

12:00

עאייד חבשי שחקן ליגת העל כדורגל

27.04.18

אל-בטוף

מירוץ

עוזייר

8:30

12:30

 

28.04.18

טורניר

מגרשכדור

9:00

12:00

 

29.04.18

מסע אופניים

עמק נטופה

9:00

13:00

 

30.04.18

יום ספוט

מגרשמשולב

9:00

12:30

 

01.05.18

 משחה

סכנין

16:00

20:00

 

02.05.18

יום הליכה

סביב הישוב

9:00

13:00

 

03.05.18

 צעדה

חרבת רומה

9:00

13:00

 

04.05.18

יום ספורט מסכם

גינוסאר

15:00

18:00

 

27.4.18

אעבלין

הפנינג כדורסל בנות

אולם ספורט

9:00

12:00

אירוע לילדות ונערות כדורסל

28.4.18

אעבלין

צעדת ספורט

מתנ"ס

16:00

19:00

אירוע לככל האוכלוסיה

29.4.18

אעבלין

משחקים מתנפחים

מגרש משולב חט"ב

10:00

13:00

אירוע לילדי פרחי ספורט שלב א'

1.5.18

אעבלין

יום ספורט לעובדי המועצה

אולם ספורט

9:00

12:00

הגברת המודעות לעיסוק בפעילות הגופנית בקרב העובדים

2.5.18

אעבלין

טורניר קטרגל לוותיקים

מגרש משולב יסודי ג'+חט"ב

18:00

20:00

מעל גיל 30

3.5.18

אעבלין

יום ספורט

מתנ"ס

9:00

12:00

לגנים ושילוב ילדי החינוך המיוחד

4.5.18

אעבלין

פסטיבל כדורגל

מגרש הכדורגל

9:00

12:00

ילדים

29.04.2018

בוסתאן אל-מרג'

יום ספורט

כפר מצר

8:30

12:30

 

30.04.2018

בוסתאן אל-מרג'

יום ספורט

ניין

8:30

12:30

 

2.05.2018

בוסתאן אל-מרג'

יום ספורט

סולם

8:30

12:30

 

03.05.2018

בוסתאן אל-מרג'

טורניר כדורשת

סולם

18:00

20:00

 

05.05.2018

ישובי בוסתן אלמרג

טורניר כדורגל

ניין

17:00

18:30

 

04.05.2018

ישובי בוסתן אלמרג

צעדת הבוסתן

ניין

10:00

13:30

 

4.5.2018

ביר אלמכסור

מסע אופניים

חורשת מכמאן

14:00

18:00

 

1.5.2018

צעדת אלביר

מגרש כדוגל

8:00

13:00

 

27.4.2018

טורניר השלום

חורשת מכמאן

14:00

18:00

 

29.04.2018

טורניר הסלחנות

מגרש כקטרגל  בית ספר

14:00

18:00

 

29.4.2018

גולן

אליפות ניווט לבתי הספר היסודיים

מכללת אוהלו

9:00

13:00

 

1.5.2018

אליפות הגולן בטניס שולחן

חספין

17:00

20:00

 

2.5.2018

אליפות הגולן בכדורגל

מרום גולן ומבוא חמה

19:00

22:00

זה חלק מאירוע מתמשך

3.5.2018

אליפות הגולן בכדורגל

חספין

19:00

22:00

זה חלק מאירוע מתמשך

3.5.2018

אליפות הגולן בביליארד

חד נס

19:00

23:00

 

27.4.18

דבוריה

כדורגל

מגרש יישובי

16:00

18:00

 

28.4.18

צעדה

הר תבור

8:00

13:00

 

29.4.18

פעילות זומבה לילדות

אולם ספורט

17:00

19:00

 

30.4.18

קראטה

אולם ספורט

17:00

20:00

 

4.5.18

פריזבי

מגרש יישובי

9:00

15:00

 

29.4.18

דיר חנא

טורניר

מגרש כדורגל

9:00

12:00

 

1.5.18

תחרות שלשות

אולם ספורט

20:00

22:00

 

3.5.18

טורניר גלגליות

אולם ספורט

17:00

19:30

 

4.5.18

מסע אופניים

מסביב לכפר

9:00

11:00

 

27.4.18

הגלבוע

אופניים עממי

מושב רמת צבי

0:00

0:00

 

4.5.18

גליל עליון

חנוכת שביל אופנים ופתיחת שבוע הספורט

רפטינג נהר הירדן

8:00

12:00

 

1.5.18

ריצת ליל ירח

נאות מרדכי

20:00

23:00

 

27.4.18

יום אתגרים אתנה

ים כרמל

8:00

13:00

 

5.5.18

הפנינגליל

כפר בלום

15:00

19:00

 

27.4.18

הגליל התחתון

אליפות הגליל התחתון בטניס שולחן לחובבים

כדורי

12:00

16:00

 

27.4.18

חצור

יום ספורט

בתי הספר

9:00

11:00

 

28.4.18

כדורסל

האתרוג1

20:00

22:00

 

29.4.18

קטרגל

הרב עזיזי

18:00

20:00

 

1.5.18

יום ספורט אזורי

האתרוג 1

16:00

18:00

 

27.4.18

אומניות לחימה אזורי

האתרוג 1

19:00

20:00

 

29.4.18

פטאנק אזורי

מעלה חוני42

9:00

13:00

 

27.4.18

טובא

טורנירכדורגל

מגרש טובא

16:00

18:30

 

27.4.18

טורעאן

הליכה

טורעאן

8:00

11:00

 

30.4.2018

מופע לאוכלוסיות מיוחדות

טורעאן

16:00

19:00

 

1.5.2018

טורניר סל בנות

אולם חדש

16:00

19:00

 

3.5.2018

טורניר קט רגל ישובי

אולם ישן

17:00

20:00

 

4.5.2018

הליכה

סובב טורעאן הליכה 

8:00

11:00

 

27.4.18

טמרה

מסע אופניים לכולם

שדות טמרה מערב

15:30

18:30

 

28.4.18

משחה טמרה

בריכת מונטגע אלתות

15:00

17:00

 

29.4.18

אליפות כדוריד חט"ב

מגרשים משולבים יסודי א"

15:00

18:00

 

30.4.18

אליפות קטרגל יסודיים /וחט"ב

מגרשים משולבים יסודי א"

15:00

18:00

 

1.5.18

אליפות כדורסל יסודיים

אולם ד"ר השאם אבו ארומי

16:00

19:00

 

2.5.18

אליפות טינס שולחן

אולם אלביאן

16:00

18:00

 

3.5.18

אליפות כדורסל  3X3

אולם ד"ר השאם אבו אומי

16:00

18:30

 

4.5.18

אליפות פריזבי

מגרש כדורגל

14:00

18:30

 

27.4.2018

יפיע

טורניר כדורסל

אולם הכדורסל

16:00

18:00

 

28.4.2018

מסע אופניים

יער כפר החורש

8:00

10:00

 

30.4.2018

הפיננג כדורגל

המגרש העירוני

15:30

17:00

 

27.4.18

כפר תבור

טורניר הטניס – פתוח

פארק המעיין כפר תבור

12:30

17:30

גמרים. מוקדמות ב-20.4.18

29.4.18

טורניר  כדורגל

אצטקיון כדורגל כפר תבור

17:00

19:30

 

30.4.18

תחרות שחייה

קאנטרי 'אליאל' כפר תבור

17:00

19:30

 

1.5.18

טורניר סטריטבול

אולם כדורסל כפר תבור

17:00

20:00

 

3.5.18

תחרות ג'ודו

פארק המעיין כפר תבור

11:00

13:00

 

3.5.18

מירוץ כפר תבור הראשון על שם 'טל זינו' וטקס סיום גליליאדה

קאנטרי 'אליאל' כפר תבור

17:00

20:30

ריצה 2,5,10 ק"מ ואופניים

28.4.18

מבואות החרמון

טורניר כדורגל

אמנון

19:00

22:00

 

3.5.18

ריצת לילה

נאות מרדכי

20:00

22:00

 

27.4.18

ריצת אנדרטאות

שטח מעל כפר סאלד

7:00

9:00

ריצה בשטח בין אנדרטאות

26.4.18

מגידו

ריצת ליל ירח מלא

רמות מנשה

20:00

23:00

 

28.4.18

תחרות סייף אזורית

תיכון מגידו

8:00

13:00

 

28.4.18

טורניר סטריטבול כדורסל

יד לבנים

8:00

13:00

 

2.5.18

הליכה ספורטיבית

שביל מרובע

15:00

17:00

 

4.5.18

אליפות טניס

עין השופט

9:00

14:00

 

27.4.18

הפנינג כדורגל

רמות מנשה

12:00

16:00

 

27.04.18

משהד

יום ספורט חבתי יסודי

מגרשכדורגל

9:00

13:00

 

28.04.18

מירוץ

סביב המגרש 

15:00

18:00

 

29.04.18

צעדה

דרך הבשורה

9:00

12:30

 

30.04.18

יום ספורט לתיכון

מגרש כדורגל

9:00

13:00

 

01.05.18

יום הליכה

סביב הכפר

8:30

12:30

 

02.04.18

מסע אופניים

עמק טורעאן

 8:30

13:00

 

03.05.18

טוניר כדורגל

מגרש כדורגל

 16:00

18:00

 

04.05.18

יום הפניניג

מלאהי אלתות

8:00

14:00

 

27.4.18

נצרת

טורניר טניס

ימק"א נצרת

  16:00

20:00

 

29.4.18

טורניר הוקי

מרכז קנדה

10:00

16:00

 

3.5.16

טורניר כדורגל

אצטדיון נצרת עילוט

10:00

16:00

 

29.04.18

נצרת עילית

סדנת יוגה

לבנה 6

19:30

21:00

מרכז גרין

30.04.18

30.04.18

30.04.18

סדנת קפוארה

לבנה 6

17:30

18:30

מרכז גרין

30.04.18

2.05.18

2.05.18

סדנת פילאטיס

לבנה 7

19:15

20:15

מרכז גרין

2.05.18

3.05.18

3.05.18

אליפות הכדורשת הפתוחה

השקמה 9

17:30

19:30

חוג לכל ילד

4.05.18

4.5.18

עילבון

טורניר כדור עף מעורב בנים בנות

עילבון

18:00

21:00

 

2.5.18

כדור רשת

עילבון

20:00

22:00

 

27.1.00

עילוט

זומבה לכולן

אולם הספרט

17:30

19:00

בשיתוף מגיל 50-5

27.1.00

אופניים

חורשת שימשית

7:00

11:00

בנוכחות ההורים

28.1.00

הוקי

מגרש משולב

9:00

11:00

בנוכחות ההורים

28.1.00

כדורגל בנים

מגרש סינטטי

17:00

19:00

תחרת כדורגל בלי שופטים

29.1.00

כדורגל בנות

אצטדיון

17:00

19:00

תחרות כדורגל בנות בשיתוף כפרים מהסביבה עין מאהל , רינה

30.1.00

דראמס a live

בית הקשיש

9:00

10:00

בשיתוף קשישי הכפר וכיתה ו׳ בנות

30.1.00

כדורגל

אולם הספורט

18:00

20:00

ילדים כיתה א,ב משחקים כדורגל עם ילדים משפרעם

1.1.00

כדורגל

אולם הספורט

13:00

14:00

בשיתוף ילדים מבתי הספר יסודי א, ב

1.1.00

שחיה

אלחרבגי

16:00

18:00

שחיה בכיף לכולם

2.1.00

באלית

אולם הספורט

17:00

18:00

גיל 5-3

3.1.00

ריצה

אולם הספורא

9:00

12:00

תלמידי חט״ב  והמורים

4.1.00

אופניים

ציפורי

7:00

12:00

בשיתוף נשים ובנות

4.5.18

עין מאהל

צעדת אופניים

טבעת סרטבה

16:30

18:30

 

27.4.2018

עמק הירדן

טריאתלון

צומת צמח

5:30

15:00

 

1.5.2018

מרוץ לילה

פארק אדיסון

19:30

22:00

 

4-5.5.2018

קיאקים

מרכז ימי

9:00

16:00

 

3.5.18

ריצת לילה

פארק המעיינות

20:30

23:00

 

30.4.

עמק המעיינות (בקעת בית שאן)

הליכה ספורטיבית

בי"ס שקד

10:00

14:00

 

27.4.

משחק כדורגל

מסילות

14:00

16:00

 

27.4.

משחק כדורגל

מסילות

14:00

16:00

 

26.4.

טורניר פנימי ילדים

מסילות

17:00

19:00

 

29.4.

ליגת כדורשת עמק המעיינות

חמדיה

 

22:00

 

2.5.

משחק כדורסל ילדים

ניר דוד

17:30

19:00

 

30.4.

משחק כדורסל נערים

שדה אליהו

18:00

20:00

 

29.4.

משחק כדורעף ילדים

שדה אליהו

18:00

20:00

 

1.5.

אירוע התעמלות קרקע

שדה אליהו

13:30

15:00

 

25-27/4

עמק יזראעל

 הר לעמק

רחבי המועצה

7:00

12:00

 

27.4.18

עראבה

סיכום עונת הספורט כדורסל

אולם ספורט אבן חלדון ואדי חצ'ין

16:00

19:00

 

28.4.18

טורניר זיכרון מחמוד סח

מגרש כדורגל אלסעיד עראבה

17:00

19:00

 

29.4.18

סיכום עונת הספורט אופני הרים

מגרשים משולבים אלבירוני ואדי חצ'ין

16:00

19:00

 

30.4.18

הפסקה פעילה אולטימייט

מגרש כדורגל אלסעיד עראבה

16:00

19:00

 

1.5.18

פרחי ספורט שחייה

בריכת מרכז הספורט סח הגליל סח'נין

16:00

19:00

 

2.5.18

סיכום עונת הספורט כדורעף

אולם ספורט אלבוכארי ואדי טור

17:00

20:00

 

2.5.18

פעילות פרחי ספורט שלב א

בית ספר אבן רושד ז

9:00

12:00

 

3.5.18

פעילות פרחי ספורט שלב א

בית ספר אלגזאלי ג

9:00

12:00

 

4.5.18

מירוץ עראבה 2018

מגרשים משולבים אלבירוני ואדי חצ'ין

16:00

19:00

 

10.5.18

טורניר כדוריד איזורי

מגרשים משולבים אלבירוני ואדי חצ'ין

16:00

18:00

 

27.4.2018

קצרין

טורניר איגרוף אזורי

רחבת מתנ"ס קצרין

16:00

19:00

 

1.5.2018

קבוצות ההליכה  נורדית

גן מיקולוב

8:30

12:00

 

27.4.18

שפרעם

קטרגל

עגרוש

16:00

20:00

 

28.4.18

אליפות האופנים השנייה

חורשה שפרעם

15:00

17:00

 

29.4.18

כדור רגל

אצטדיון עירוני

9:00

12:00

 

1.5.18

אליפות כדור רגל בנות

אצטדיון עירוני

10:00

  

2.5.18

אליפות טניס שדה

מגרש משולב חט"ב ב

16:00

19:00

 

10.5.18

אליפות א"ק

אצטדיון עירוני

9:00

14:00